Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
158 postów 2640 komentarzy

Drzazgi smolne po kwietniu pisane

Avern - Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki (węg. Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát). Boże chroń Węgry i Rzeczpospolitą.

Święte prawo gościnności się kończy w Ossowie - Lista Łazarza cz. 32

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Gość w dom - Bóg w dom... prawda, prawda i jeszcze raz prawda... ale gdy gość zaczyna lać pod stół i z łapami do kobiet startować, to Święte prawo gospodarza mówi, że walimy pijanego dzikusa w ryj i pokazujemy mu rogatki w Ossowie."

ciąg dalszy pozanurcianej gdybanki w konwencji political fiction we fragmencie już wcześniej na tym blogu zamieszczonym, bez jakiegokolwiek powiązania z matrycą kształtowania realności... za to pełna znaków i dwuznaczności dla tych, którzy potrafią zejść trzy piętra niżej z chodników słów i korytarzy komunikatów prasowych:

 

List otwarty do Braci kibiców Moskali...

"Gość w dom - Bóg w dom... prawda, prawda i jeszcze raz prawda...

ale gdy gość zaczyna lać pod stół i z łapami do kobiet startować, to Święte prawo gospodarza mówi, że walimy pijanego dzikusa w ryj i pokazujemy mu rogatki w Ossowie. Szczególnie jeżeli pijany gość to przebrany w cywilne ciuchy wojskowy w delegacji na życzenie przywódcy bratniego ponoć narodu. Tak, Tak... bracia kibice Moskale... chlebem i solą zostaniecie przyjęci, a nasze służby państwowe potraktują was lepiej niż traktują przeciętnego Polaka na co dzień, a nawet podkreślę - w Dzień Niepodległości. Chlebem i solą, lożami prezydenckimi i darmowymi hotelami niejednokrotnie. Ponoć macie gwarancje bezkarności od swoich urzędasów... co by tam oni się miejscowym prawem przejmowali... zawsze się jakiś załącznik trzynasty znajdzie i paragraf 22 zastosuje. Usłużni nocnikarze potwierdzą w swoich wypotkach codziennych konieczność niekarania dziejową. Chlebem i solą... tylko pamiętajcie:

w odróżnieniu od niemiłościwie nam zarządzających obecnie, którzy żywią i bronią wyłącznie paniuś zajmujących się korupcją i łapówkarstwem, Naród Polski kobiety szanuję i o ile sam jak w pysk dostanie niezwykle mało powód go obchodzi, to w obronie szacunku i godności kobiety przez pijane bydło znieważanej zawsze stanie. Procesja w miesięcznicę Zdarzeń Smoleńskich na Krakowskim Przedmieściu w stolicy to oprócz garstki niedobitków politycznych głównie starsze kobiety i bezradni weterani... grajcie sobie z kim chcecie i o co chcecie... wygrajcie nawet ten turniej bracia Moskale... wisi mi to... ale na Polskie kobiety 10 czerwca ręki nie podnoście. tu narodowość nie gra żadnej roli wbrew temu, co próbują wam wdrukować socjotechnicznymi manipulacjami wasi ministrowie i piarcary... nie podnoście ręki na Ewę i Solidarnych... bo wam tę symboliczną rękę upierdolimy... Chamstwa sprowokowanego przez młodzieńców w marynarskich koszulkach z tatuażami jednostek specjalnych pod pachą i na ramieniu nie będzie. Proszę to zapamiętać i wziąć pod uwagę nie tylko wasz sentyment do symboli , które zrobiły z waszego kraju więzienie narodów i mordownie milionów... także Rosjan. Już kiedyś chcieliście pod tymi symbolami zrobić dobrze wszechświatową rewolucją... nie dajcie sobie wmówić, że chcecie je wielbić raz kolejny.

Granica świętego prawa gościnności obowiązującego każdego Polaka kończy się pod Krzyżem na rogatkach Ossowa.

I jeszcze jedno Bracia Moskale... jak tak lubicie nas Polaków straszyć, to zapytajcie swoich piarcarów, gdzie się podziały zaginione głowice po rozpadzie mocarstwa sierpa i młota... wasi sprzedali... terroryści kupili... i co? i nie wykorzystali? bardzo naiwne... a może prawdą jest jak najnowsze głoszą plotki, że wasi sprzedali, zachód kupił... kupił, ale wcale nie wywiózł z waszej kochanej matuszki terenów... po co się babrać z omijaniem przeciwrakiet i bawić z zagłuszaniem radarów... głowicę pozostawioną w stolicy wroga wystarczy aktywować po małym podrasowaniu... nie musi nawet startować... jest na miejscu... zawsze tam była. wasi sprzedali... zachód kupił... nikt nie bawił się w wywożenie z kraju. zostały na miejscu przeznaczenia. Nie podnoście ręki na Polskie procesje w Polskiej stolicy. To kraj wolnych ludzi niezależnie od tego, kto nimi chwilowo zarządza. Powodzenia w kibicowaniu swoim. Tylko kto tu jest graczem, a kto mięsem do prowokacji... bracia kibice Moskale..." 

Miękki reset, twarde lądowanie… podwójne kłamstwo.

to kraj wolnych ludzi, nawet niektórzy w służbach mają jaja w odróżnieniu od wartych pałaców paców... to niezwykle optymistyczne... w końcu Być Polakiem to zobowiązuje.

W imię Rotmistrza i Inki!

 

KOMENTARZE

 • @Avern
  Cały czas się zastanawiam, jakiego rodzaju prowokacji można się po nich spodziewać - a może... to oni zostaną sprowokowani?
  Na przykład przez "bandy narodowców" albo "członków antydemokratycznej opozycji"?
  Taki widzę na dzisiaj scenariusz.
  Oczywiście, oni bardzo chętnie dadzą się sprowokować...
  Miejsce wydaje się niby oczywiste - ale tu też mogą się pojawić jakieś twórcze "inspiracje" - ja bym również zastanawiał się nad okolicami stadionu, bo na samym stadionie za dużo kamer będzie i jeszcze ktoś by sfilmował coś, czego nie powinien...

  Pozdrawiam
 • @ander 16:24:43
  przede wszystkim jakie wyposażenie tu na miejscu będzie czekało na ich oprawy... i kto je przewiózł wcześniej? bagażnik dyplomatyczny? mafia? na zagrywki służb nie masz recepty a wydaję się że ktoś tu daje dupy na poziomie międzynarodowym... i mam nieodparte wrażenie, ze oni przekierowują bunt ze swoich ulic i protestów przeciw Kremlowi na ulice Warszawy pod pretekstem kibicowania i euro... tam problem nacjonalizmu i relacji z republikami kaukaskimi czy nawet azjatyckimi to są codzienne problemy zarządzania stolicą federacji... nagle mają okazję dać swoim wentyl bezpieczeństwa na zadymę za granicą na który jest ciche zapotrzebowani lokalnych kacyków... służby działające przeciw własnemu narodowi są gorsze niż trąd i dżuma w jednym. poza tym w takim bałaganie internacjonalistycznym... seryjny samobójca nie rzuca się w oczy.
  no i aklimatyzacje prewencyjne z staruszkami... ktoś go widział na własne oczy ostatnio?
  ukłony.
 • @Avern 16:35:44
  "oni przekierowują bunt ze swoich ulic i protestów przeciw Kremlowi na ulice Warszawy pod pretekstem kibicowania i euro"

  Masz rację - na własnym, medialnym podwórku, na pewno propagandowo są przygotowani do tej prawdopodobnej zadymy perfekcyjnie - rzucą "polaczków bijących biednych rosyjskich kibiców" na żer moskiewskiej ulicy i odwrócą uwagę od tego, co naprawdę się u nich dzieje...

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej