Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
158 postów 2640 komentarzy

Drzazgi smolne po kwietniu pisane

Avern - Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki (węg. Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát). Boże chroń Węgry i Rzeczpospolitą.

2012 Marsz Niepodległości czy Marsz po Niepodległość

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nie boję się was. Każdy kiedyś umrze, ja umrę jako wolny człowiek. Nie zamierzam popełnić samobójstwa. Wiem, że kontrolowane są moje rozmowy telefoniczne i korespondencja mailowa... I po co to wszystko? Jestem nikim istotnym w społeczeństwie..."

 Metafizyka strachu:

Chcecie, aby ludzie się bali? Aby konkretni, wybrani z list ludzie się bali? Kolejna pokazówka z realizacji poważnych chłopaków ze służbowych zasobów resortu... Coś wam powiem... te 44 tysiące w zeszłorocznym Marszu Niepodległości to nie szczyt niepokojącego zarzewia buty i buntu, to ledwie zalążek... nasiono, które w tej polskiej glebie wyda plon o jakim się waszym komuszym stręczycielom we durnych łbach nie mieściło. Nie starcza wam korytarzy i szaf na osobne teczki... sprawy opiniuje się zbiorczymi raportami i nawet nie przekazuje wyżej. Chcieliście skłócić społeczeństwo z Policją doprowadzając do masowych rozruchów na tle narodowościowym wykorzystując do tego prowokację warszawską i wystawiając w prezencie młodzież na bojówki Gazputina. Policja powinna się w końcu domyślić, że jest wystawiana na kozła ofiarnego... tak, nie kibice, którzy olali wasze piarowskie podpuchy, lecz  młode dzieciaki po szkole z Policji mają być tymi, którzy zostaną znienawidzeni przez społeczeństwo. W nagrodę dostaną 300 srebrników brutto od lipca... To równia pochyła do piekła... Tyle starań i nic. To uderzenie w symbol twardziela i profesjonalizmu... Przecież Twórca GROMu był swego czasu w komitecie poparcia Marszu Niepodległości... nie liczcie, że zostanie zapomniany. Taczki idą w cenę... Szykujcie scenariusze lepiej dopracowane. I tak będą one opublikowane na dzień przed Marszem... marszem po Niepodległość. Nie boję się was. Każdy kiedyś umrze, ja umrę jako wolny człowiek. Nie zamierzam popełnić samobójstwa. Wiem, że kontrolowane są moje rozmowy telefoniczne i korespondencja mailowa... I po co to wszystko? Jestem nikim istotnym w społeczeństwie...  

patrzę na ten film raz setny i czytam:

"Pomóż nam w organizacji kolejnego 11 listopada! Niech będzie nas jeszcze więcej!
Prosimy o wpłaty na konto: 
Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" 
nr. rach. 33 2130 0004 2001 0591 0831 0001 
z dopiskiem "na cele statutowe"

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI NA FB:

https://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz


Zapraszamy również na oficjalną stronę MARSZU:

www.marszniepodleglosci.pl ..."

dodam tylko, że nie piję alkoholu wcale od ponad dwudziestu lat, nie używam i nigdy nie używałem absolutnie żadnych narkotyków, nie prowadzę samochodu. Dom, praca, dom praca. Pozdrawiam we służbach tych, którzy już złożyli swoją przysięgę. Jeżeli nie ufasz mi z powodu kontrowersyjnych sformułowań, nieznajomości mojej osoby, lub portalu na jakim to czytasz, to pamiętaj:

przysięgę składasz przed samym sobą, Bogiem i historią... nikt o niej nie wie poza samym tobą do czasu jak ją zrealizujesz.

Złożyłeś już swoją przysięgę?

nie wiesz jaką przysięgę?

 

poszukaj tam:

 

niech Rotmistrz się za rodaków nie wstydzi więcej...

Być Polakiem to zobowiązanie i wyzwanie... zawsze o tym pamietaj.

Seryjny samobójca jest bezkarny tylko wówczas, gdy pobiera resortowy żołd...

Zarządzanie strachem niejedno ma imię.

Bezkarny do czasu, aż służby nie zaczną służyć Narodowi, a nie namiestnikom.

Ten czas nadchodzi.

 Partacze obywatelscy... chcecie abyśmy się was bali, a nie potraficie nawet samobójstwa dobrze upozorować. Gówniarze na urzędach w przykrótkich spodenkach.

Szczochy bezpieczniackie.

Dać wam kury wypasać, to je zepsujecie...

Naród się was nie boi.

Nie boję się seryjnego samobójcy - idę na Marsz Niepodległości.

piszę to już teraz mając nadzieję, że więcej ludzi uzna to za dobre świadectwo swojej dumy z Polskości.

Pokażmy seryjnemu samobójcy na służbie, że się go nie boimy.

111 tysięcy tym razem.

11.11.2012

Wbrew rosyjskim szmatkom na stadionie - Tu jest Polska.

i zawsze będzie.

 Ostoja

KOMENTARZE

 • Odwołajmy Prezydenta RP i rząd – potrafimy!
  http://wiktor-smol.nowyekran.pl/post/65868,odwolajmy-prezydenta-rp-i-rzad-potrafimy
 • @Redaktor1966 19:50:34
  ależ Poetę samotności - Wiktora Smola odwiedzam regularnie i z wielką przyjemnością czytam.
 • Ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ przez dobę przed Marszem zapewnia bezpieczeństwo przy pomniku Dmowskiego.
  Przy pomniku ustawimy Krzyż, zapewniamy gorącą herbatę i stale filmowanie wszystkiego na Placu Na Rozdrożu. Tak jak było rok temu i dwa lata temu i wcześniej. Proszę osoby o poglądach narodowo-demokratycznych o współpracę w tym temacie.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:38:59
  wytrwałości w czuwaniu i owocnej pracy życzę. będzie co kręcić.
  Ukłony.
 • @lju 22:25:49
  ale wrzucono ich pomiędzy sierp, młot i kowadło... tylko, że kowadło zastygło w oczekiwaniu w namyśle. mam pewne wrażenie, że okłamano nie tylko społeczeństwo, ale i służby w młodych rocznikach... i liczę, że któregoś pięknego dnia w kolejnym Marszu Niepodległości będą reprezentacje wojska, służb i oddziałów specjalnych na honorowym miejscu pod sztandarami - tak jak w zdrowo funkcjonujących krajach. i będą uświetniać przejście ostatnich żyjących weteranów z Armii Krajowej. w tym wypadku traktuje wręcz sam Marsz jako symbol drogi do wolności. a cytaty... słowa pełnią wiele funkcji w przekazie. oni chcą wywołać strach. nie bójmy się.
  Ukłony.
  jestem małym nieistotnym trybikiem, 44 tysiące trybików w pochodzie pod Białoczerwoną to potęga sama w sobie, i to wywołuje ich paniczny strach i wściekłość.
 • @lju 00:05:25
  zdaje się, że wybrali chłopcy z platformy patronat nad marszem, ale marszem kibiców rosyjskich w ich święto... jestem dobrej myśli.
  ostatnio coś im ciągle plącze scenariusze... a w takich sytuacjach zaczyna się szukać kretów i obwiniać kogoś w swoich szeregach... ich nawyki i zwyczaje to będzie ich gwóźdź do trumny... którym przybiją ostatnią deskę oddzielającą ich pozłacane koryto od Narodu... a zabite dechami koryto to już nie koryto... to trumna pogrobowców peerelu.
  Oby.
 • Polska nigdy nie będzie niepodległa
  dopóki naród nie będzie uzbrojony tak jak Szwajcarzy.

  Dopóki tak się nie stanie, to byle czerwona szmata z kremlowskiego nadania
  będzie nas pałować, gazować, okradać i popełniać "seryjne samobójstwa" a naród da się dupczyć jak barany.
 • @Ptasznik z Trotylu 10:23:20 - Polskie Drużyny Strzeleckie zapraszaja. Generał Grudniewski czeka...
  ...a Pan? Kiedy Pan rozpocznie szkolenie w strzelaniu? Bo brakuje nam Pana.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:28:20
  Panie Sendecki,
  Ja jestem stary wojak a co do strzelania, to trafiam z broni długiej w 50-groszówkę podrzuconą w powietrze (pociskiem, nie śrutem).
 • @Ptasznik z Trotylu 10:46:50
  Brawo, to dobra wiadomość.Ech ja tylko z Kbkesu strzelałem do zapałek na 10 metrów.
 • @Ptasznik z Trotylu 10:46:50
  A samochód i prawo jazdy? Posiada Pan? Bo Pan Generał Grudniewski bierze jedynie zmotoryzowanych, zdolnych do sfinansowania własnego auta. Biedaków unikamy.
 • @Ptasznik z Trotylu 10:23:20
  marsz Niepodległości dal masie ludzi nadzieję. bez niej morale zanika i trudno jest kontynuować zobowiązanie czy walkę. dlatego tak bardzo niszczą wszelkie formy związane z pamięcią o bohaterach, solidną historię i pomniki. obok muzeum Powstania Warszawskiego, które stawia ludzi do pionu i wyrywa nawet topornie otępiałych z chocholego marazmu to właśnie marsz 11.11 a w szczególności ten 20 min. film chłopców z lasu poderwał ludzi równie mocno, jak że to sobie pozwolę tak ująć "jak odbita z rąk krzyżackich rycerzy chorągiew pod Grunwaldem. cały marsz to symbolicznie jedna wielka żywa flaga narodowa. wiem, że trudno jest pisać do starych wiarusów językiem poezji, ale niestety nie potrafię inaczej.
  p. s: śniło mi się kiedyś, że rodzice odgrzebują stare wisy i odwijają z naoliwionych szmat... oczywiście to nie był sen, który może się ziścić... mój ojciec nie żyje, a matka nie zna się na broni i używa wyłącznie różańca...
  czy ptasznicy z tyrolu nie powinni młodych uczyć polowania jastrzębiami i sokołami?

  http://m.nowyekran.pl/c8dcc5a42c4e840b1393c2a51c84117d,14,0.jpg
 • @Avern 11:59:25
  khmm... z Trotylu Ptasznik oczywiście. mea culpa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej