Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
158 postów 2640 komentarzy

Drzazgi smolne po kwietniu pisane

Avern - Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki (węg. Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát). Boże chroń Węgry i Rzeczpospolitą.

Wybacz mi Moskwo marnemu prochowi...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nigdy, ale to nigdy ci nie wybaczę, że z tylu rodaków kurewsko amoralne szmaty na swoich posługach na przełomie wieków uczyniłaś..."

Wybacz mi Moskwo...

Wybacz mi Moskwo marnemu prochowi, że głos zabiera, gdy wielcy tego świata koniki pokoju kują...

Wybacz mi Moskwo...

wybacz mi, że gdy wielcy konie pokoju Jeźdźcom Apokalipsy kują, ja - żaba słowna łapkę do kucia podstawiam maleńką niepokornym piskiem...

Wybacz mi Moskwo...

Wybacz mi Moskwo 17 Września i Katyńskie kwietniowe na podłodze zacieki...

Wybacz mi Moskwo... 

Wybacz mi Moskwo ukradzione wybory i uprowadzonych Delegatów Rządu... 

Wybacz mi Moskwo...

Wybacz mi Moskwo czterech śpiących Pancernych, którzy miast romanse z Marusią uprawiać na bezkresnych stepach akermańskich, zajęci byli strzelaniem w potylicę Rotmistrzom i Inkom w piwnicach urzędów bezpieczeństwa... 

Wybacz mi Moskwo...

Wybacz mi Moskwo zalane wapnem ciała chowane po zmroku pod cmentarnym murem w imię bratniej między narodami miłości w konstytucję mordami wpisaną...

Wybacz mi Moskwo...

wybacz.... ja politykę do wroga rozumieć potrafię... wrogów się zabija zanim pełnoletniość i siłę osiągną, aby problemów z niepokornymi Polaczkami uniknąć... więc zabijasz ich od wieków niezwykle sumiennie... od wieków tak samo... dobrze że przynajmniej szczerze to przyznajesz Moskwo... byłaś, jesteś i będziesz zawsze śmiertelnym wrogiem tych, co w sercu Polskę z miłością noszą... a wrogów się zabija - nie ściska nad grobami pomordowanych przy okazji świąt i okazji do filmowania dla pospólstwa wielorakich...

wybacz mi zatem Moskwo to wszystko i świadomość miej tego, że ja - żaba słowna w historii naszych narodów nieistotna, jednego wszakże nigdy ci nie wybaczę...

Nigdy, ale to nigdy ci nie wybaczę, że z tylu rodaków kurewsko amoralne szmaty na swoich posługach na przełomie wieków uczyniłaś...

szmaty, których jedynym zajęciem jest wycieranie z podłogi śladów krwi tych, którzy Ojczyźnie wierni pozostali do końca... do samego końca.

A Cerkiew i wiara? cóż... Wielka Rasija umiera... nic poza służbami nie trzyma spędu Narodów w kupie... idea wszechświatowej rewolucji utonęła w oceanie przelanej krwi... Rosja umiera i próbuje przetrwać biorąc przykład z Polaków, którzy powaleni na kolana trwali dzięki oparciu w Kościele. Cerkiew jest wam potrzebna, aby obrońcy walczyli z wiarą i uniesieniem przeciw Islamowi i zachodowi... dla Boga miejsca koło Putina może nie być. Chyba, że jako nieziemska tarcza w postaci ikon wmurowanych ostatnimi laty w mury Kremla przez prezydentów federacji. Przynieś nam Moskwo głowy zdrajców na tej tarczy pojednania... wtedy można będzie zacząć rozmawiać. I wybacz mi prochowi marnemu te nieistotne dywagacje... wybacz mi Moskwo.

KOMENTARZE

 • Moskwę można prosić i nawet batem od batiuszki z KGB oberwać.
  *
  Lecz komunistyczna, bolszewicko-sowiecka zaraza nigdy nie wybacza!

  Smoleńsk 4.10.2010 — jest tego najlepszym dowodem.
  *
 • Avern
  "Przynieś nam Moskwo głowy zdrajców na tej tarczy pojednania... "

  Znajdziemy je. Sami.

  Pozdrawiam
 • @Andy-aandy 15:15:33
  bez prawdy o Smoleńsku nigdy nie będzie żadnego pojednania... a urzędowy papier przyjmie każde kłamstwo aby zadowolić kłamiących.
  Ukłony.
 • @amelka222 18:10:26
  wiem amelko, wiem, ponieważ
  Polskość jest nie do zajebania. te pozornie egoistyczne pokolenia bardzo szybko dojrzeją w momencie kiedy się zacznie... ten naród tak ma.
  Pozdrawiam.
 • @Avern 20:49:21
  Mam tylko pytanie - dlaczego akurat teraz, dlaczego akurat z Rosją i dlaczego akurat Polska ?
  Ale nasze ryrające i dyndające na żyrandolu kremlowskie rzopudawszczyki nie odpowiedzą dlaczego sobie wymyśliły kolejne "pojednanie".

  I wyłazi jak guma z gaci odpowiedź, że to "pojednanie" jest wykonaniem partyjnego zamówienia.

  Powtórzę za Tobą :
  "Nigdy, ale to nigdy ci nie wybaczę, że z tylu rodaków kurewsko amoralne szmaty na swoich posługach na przełomie wieków uczyniłaś..."

  Amen ! Tak mi dopomóż Bóg !

  Pozdrawiam.
 • @contessa 23:43:13
  ładnie to niewolnik nakreślił u siebie... poszperaj sobie w jego ostatnich rysunkach.
  Pozdrawiam serdecznie, szczególnie, że o tak późnej porze wizyta.
 • @Avern
  Super tekst!!!

  A co do wybaczania Moskwie; kiedyś nadejdzie może okazja aby rozliczyć się z moskalami, ale przede wszystkim TU:)))))

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 18:13:11
  obawiałem się że na skutek używania ciężkawego języka liczba moich czytelników raczej spada wraz z czasem a tu proszę... miło widzieć we słownych zakamarkach. Pozdrawiam serdecznie.

  p. s: głowa zdrajcy zawsze waży trzy razy tyle złota, co łby obcych zabójców podnajętych do realizacji...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej